Kaip atnaujinimas Apsvarstykite, kaip skyrius „Apie tai“ atrodo panašus į žinių schemą arba „Google“ informacijos laukelį. Tačiau vietoj konkrečių temų jie dalijasi informacija svetainėse, kuriose nagrinėjamos tos temos. Leidžia vartotojams:
Patikrinkite prieš apsilankydami svetainėje
Gaukite kontekstą, kad galėtumėte jų ieškoti
Prieš spustelėdami nuspręskite, ar informacija naudinga
Atminkite, kad „Google“ taip pat paleis funkciją šia tema, kuri parodys didžiausią naujienų aprėptį ir kitus paieškos rezultatus, kuriuose kalbama ta pačia tema. Tai dalis paieškos milžino tikslo padėti žmonėms:
Venkite izoliacijos filtro burbulo viduje
Būkite atviri ir gaukite informaciją Fakso sąrašai iš kitų patikimų svetainių
To privalumas yra tas, kad vartotojai gali lengvai pasiekti patikimus šaltinius su mažiausiomis pastangomis, todėl sumažėja netikrų naujienų ir dezinformacijos plitimo rizika.
Kaip šis naujinimas paveikia jūsų svetainę
Jūsų svetainė turi būti paruošta šiam naujinimui. Tai reiškia, kad yra tam tikrų funkcijų, kurios turėtų padėti „Google“ ją reklamuoti.
Šios funkcijos apima:
1. Raktinių žodžių atitikimas
Šioje „Google“ informacijos lauko versijoje Voda je onda vrlo tvrda potencialiems lankytojams rodomi tie patys raktiniai žodžiai, kurie rodomi jų paieškos užklausoje. Jei jūsų svetainė yra SERP, tai reiškia, kad ji naudojo tuos pačius raktinius žodžius savo užklausoje.
Nors tai gali atrodyti paprasta, atminkite, kaip dažnai „Google“ atnaujina paieškos rezultatus ir kaip tai veikia jūsų reitingą paieškos sistemose. Po atnaujinimo galite pastebėti, kad krentate į reitingą vien todėl, kad „Google“ randa kitas svetaines, kuriose pateikiama daugiau vertingos informacijos.
Paieškos sistemų optimizavimo
SEO ekspertai rekomenduoja nuolat atnaujinti adb directory turinį pagal raktinius žodžius, pagal kuriuos taikote. Pavyzdžiui, 2020 m. parašius ir paskelbus straipsnį apie pirmaujančias SEO tendencijas, didinančias paieškos sistemų matomumą, šiais metais galime jį atnaujinti, kad atspindėtų nuo tada įvykusius pokyčius.
2. Atitinkamos sąlygos
Šiais laikais galima padidinti matomumą internete optimizuojant atitinkamus raktažodžius. Pavyzdžiui, „Kaip kepti žuvį orkaitėje“, „Google“ teigia, kad ji taip pat ieškos puslapių su susijusiais terminais, pvz., „virti“ ir „receptas“, kad atitiktų paieškos užklausą.